Kosmeceutyki

Dermatolog Poznań Piątkowo Możliwość komentowania Kosmeceutyki została wyłączona 25

Rozjaśnianie przebarwień na skórze

Próbowałaś już wszystkiego, a przebarwienia na Twojej skórze dalej pozostają? Wydaje Ci się, że czas się z nimi pogodzić? A co, jeśli istnieją naprawdę skuteczne preparaty, które pozwalają rozjaśnić przebarwienia i przywrócić skórze jej naturalny, piękny wygląd? Jeśli uważasz, że to bajka, to znaczy, że nie znasz jeszcze preparatów, które określane są mianem kosmeceutyki.
Nie są trakcyjnymi lekami. Nie są też typowymi kosmetykami. Kosmeceutyki łączą te dwie właściwości. A to za sprawą biotechnologii i badań farmaceutycznych. W warunkach laboratoryjnych udało się bowiem połączyć i skoncentrować substancje aktywne biologicznie na tyle skutecznie, że powstała cała gama preparatów, które rozjaśniają przebarwienia.
Jak to możliwe? Najpierw inteligentnie rozpoznają problem i leczą uszkodzone struktury. Następnie wnikają w najgłębsze warstwy skóry i tam oddziałują na pigment, który przebarwienia spowodował. Bez względu więc na to, czy wybierzesz krem, serum czy olejek, wybierzesz produkt skuteczny.

Kosmeceutyki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top